Anasayfa   /   Yazılımlar  /  WDENews v5 NEURO Haber Yazılımı

WDENews v5 NEURO Haber Yazılımı
999.00 499.00

CANLI DEMO

YÖNETİM PANELİ TALEBİ

SATIN AL

PHP

CSS

HTML5

JS

Linux

IonCube

Süresiz Lisans

Tek Alan Adı

Mobil Desteği

Ücretsiz Hosting

Ajans Botu Entegrasyonu

DUYURU : Kampanya dahilinde bir süreliğine v5 Neuro sistemini satın alan müşterilerimize ücretsiz hosting hizmeti sunmakta ve kendinize ait olan ajans botlarını ücretsiz olarak sisteme dahil etmekteyiz.

Ayrıca Google ve Yandex News için tüm standartlara uygun sitemapler ve haber kaynakları sisteme dahil olup ücretsizdir. Google News sayesinde yüksek gelir elde etme fırsatınız bulunmaktadır.

Merhabalar, yıllardır bir çok haber sitesinin alt yapısını oluşturan ve hali hazırda 100'den fazla referansı ile mevcut haber yazılımımız WDENews'in yeni versiyonunu sizlere tanıtmaktan memnuniyet duyuyoruz. Yeni versiyonumuzda fiyat/performans açısından zirveyi hedefledik ve müşterilerimizden gelen istek-fikirlere göre herşeyi yeniden inşaa ettik. Öncelikle yazılımımızı tamamen değiştirdik ; arayüz daha sadeleştirildi ve modern web yazılımları altyapısına göre kodlandı.Ardından yepyeni bir yönetici paneli oluşturduk ve sitenizin kontrolunu tamamen size bıraktık. Panelimizi detaylı incelediğinizde bu sözlerimize hak vereceğinizi umuyoruz.

Eski sistemlerimizdeki en büyük eksikliklerimizden birisi site kontrolünün sadece yöneticide olması idi ancak bu versiyonda editör atama sistemi getirdik ve editörün yetkileri dahilinde site üzerinde içerik eklemeleri, düzenleme , silme hatta bazı alanlarda aktifleştirme pasifleştirme seçeneklerini kendisine bıraktık.

Daha anlatabileceğimiz onlarca özellik bulunmakta ancak siz sistemimizi detaylı bir şekilde inceleyerek kendinizce bir kanıya ulaşabilirsiniz.

DUYURU : Kampanya dahilinde bir süreliğine v5 Neuro sistemini satın alan müşterilerimize ücretsiz hosting hizmeti sunmakta ve kendinize ait olan ajans botlarını ücretsiz olarak sisteme dahil etmekteyiz.

Ayrıca Google ve Yandex News için tüm standartlara uygun sitemapler ve haber kaynakları sisteme dahil olup ücretsizdir. Google News sayesinde yüksek gelir elde etme fırsatınız bulunmaktadır.

1. Haber Yönetimi
Birçok haber alanı ile birlikte yeni haber içerikleri ekleyebilirsiniz. Haber alanlarına göre görsel ebatları sitenizin estetikliği açısından önemlidir bu yüzden ebatları sizlere not olarak düştük. Yeni haber girişleri ile PİNG'leme sistemi ekledik ; böylelikle Google servislerine yeni içeriklerinizi bildirebilirsiniz.

2. Yazar Yönetimi
Bir haber sitesinin olmazsa olmazıdır köşe yazarları ve bu yüzden yazar alanlarına ayrı bir önem gösterdik. Yeni yazarlar ekleyebilir, anasayfada hangi yazarların görünmesini istiyorsanız buna siz karar verebilir ve yazarların kendne ait panelde giriş sağlayabilmeleri için kullanıcı adı ve şifre olusturabilirsiniz.

3. Makale Yönetimi
Yazarlarınızın makalelerinin bulunduğu alandır. İsterseniz sizde makale ekleyebilirsiniz. Yazar panelinden gönderilen tüm makaleler yönetici ve editörlerin onayından geçmeyi beklerler.

4. Foto Galeri Yönetimi
Yeni albümler oluşturarak ziyaretçilerinize güzel zaman geçirtebilirsiniz. Yeniliklerimizden bir taneside ; albümlere fotoğraf yüklerken toplu fotoğraf yükleme seçeneğinin eklenmesi yani artık teker teker fotoğraf yükleme devri bitti. Tüm fotoğraflarınızı aynı anda seçerek tek seferde yükleyebilirsiniz.

5. Video Galeri Yönetimi
Kategorize ederek yeni videolar ekleyebilir ziyaretçilerinize haberlerinizi daha etkili bir biçimde aktarabilirsiniz.

6. Reklam Yönetimi
Bir web sitesinin en önemli gelir kayğanıdır reklamlar. Bu yüzden 25'i aşkın reklam alanı ile haber sistemimizin bir çok alanını sizler için reklam alanları ile donattık. Kolaylıkla reklam kodlarınızı çeşitli reklam alanlarımıza ekleyebilirsiniz.

7. Yorum Sistemi
İçeriklerinize ziyaretçilerinizin görüşlerini bildirmeleri için geliştirilmiş yorum modülü entegre ettik. Ayrıca her yoruma ait bir "beğen/beğenme" butonu ekledik. Böylelikle kimlerin yorumları beğenilmiş kimlerin ki beğenilmemiş gözler önüne serilecek.

8. Anket Yönetimi
Ziyaretçilerinize merak ettiğiniz konularda oylama yapmak için anket konusu başlatabilirsiniz.

9. HTML Sayfa Yönetimi
En kullanışlı modüllerden birisidir sınırsız sayıda sayfa üretmek. Yeni bir sayfa oluşturmak bu modül ile çok basit. örnek olarak künyenize ait bir html sayfa oluşturabilir, künye bilgilerinizi girebilirsiniz.

10. Link Yönetimi
Sitenizin header ve footer alanlarındaki linkleri yönetebilirsiniz. Ayrıca linkleinize icon ekleme şansınızda bulunmaktadır. (Font-Awesome)

11. Sunucu Görselleri Yönetimi
Haber içeriklerinizi eklerken görsel kullanmak olmazsa olmazlardandır bu yüzden sunucu görselleri alanımıza istediğiniz kadar görsel ekleyebilir kolay bir şekilde görsel link'ini kopyalayabilir ve içeriklerinize dahil edebilirsiniz.

12. Yönetici ve Editörler
Yazımızın başındada bahsetmiştik, en büyük yeniliklerimizden birisi editör sistemi diye. Yöneticilerimizin sitemizin her bir alanına yetkisi var ancak editörlere bir takım sınırlamalar getirdik. Yöneticiler sadece ; haber , yazar makaleleri onay merkezi , yorum yönetimi , galeriler ve sunucu görsellerini kullanabileceklerdir.

13. Mesaj Kutusu Yönetimi
Ziyaretçilerinizin sizlere iletişim formu üzerinden ulaşmalarını sağlamak amacı ile mesaj kutusu alanını sizlere yeniledik.

14. Spor Bloğu
Anasayfa'da sadece spor haberlerinin bulunduğu bir alandır.

15. RSS Haber Kaynağı
Ziyaretçilerinize RSS Sağlayıcı hizmeti ile en son haberlerinizi sunabilirsiniz.

16. Süper Lig Puan Durumu
Süper lig'de oynanan maçların ardından oluşan güncel puan durumu. Veriler otomatik olarak güncellenmektedir.

17. Hava Durumu Modulü
81 ilin günlük olarak güncellenen hava durumu modulüdür. Ayrıca panelden seçili şehiri ayarlayabilirsiniz. Veriler otomatik olarak güncellenmektedir

18. Döviz Kurları
Güncel piyasa bilgileri modulüdür. Veriler otomatik olarak güncellenmektedir

19. Namaz Vakitleri
81 ilin namaz vakitleri modulüdür. Veriler otomatik olarak güncellenmektedir

20. Günlük Burç Yorumları
Günlük olarak değilen burç yorumlarıdır. Veriler otomatik olarak güncellenmektedir

21. Vizyondakiler
Haftalık olarak vizyone giren filmler ve afişleri. Veriler otomatik olarak güncellenmektedir

22. Tarih'te Bugün
Tarih'te bugün modulü ile nerede nelerin olduğunu öğrenebilirsiniz. Veriler otomatik olarak güncellenmektedir

23. Gazete Manşetleri
Günlük olarak güncellenen gazete manşetleri ile küpürlere göz gezdirebilirsiniz. Veriler otomatik olarak güncellenmektedir

24. Tüm Manşetler
Manşet alanındaki haberlere ait tarih ile sorgulanabilen bir alandır. Bir tarih seçilir ve o tarihe ait manşetler görüntülenir.

25. Sosyal ağlar ile entegre
Neredeyse tüm içerik alanlarınız sosyal ağlar ile iç içedir. Kolaylıkla paylaşabilir ve takipçilerinizi haberdar edebilirsiniz.

26. Güncellemeleri Takip Etme Sistemi
Sistemimiz sürekli olarak ücretsiz olarak güncellenecektir. Yönetim panelinizin giriş alanında sisteminizin güncel olup olmadığı ile ilgili bilgi ekranı olacaktır.

27. MOBİL DESTEĞİ
Haber yazılımımızın mobil desteği bulunmaktadır. Anamanşet, son dakika haberleri , kutu haberler , kategoriler ve kategori detayları, gazete manşetleri, foto galeri, video galeri ve birçok reklam alanına sahip bir mobil desteği sunmaktadır.

GENEL OLARAK BİLGİLENDİRME

 • Haber sistemimizde iki ayrı panel vardır ; biri yönetici paneli diğeri ise yazar panelidir.
 • Yenilenmiş SEF-SEO linkler ile artık daha üst sıralarda yerinizi ayırt edebilirsiniz.
 • Yüksek hit'lere duyarlı Cache sistemi vardır ve sunucunuzun yorulmasını önler. Cache aktif etme - devre dısı bırakma seçenekleri ile yenilenme süresini belirleyebilirsiniz. Önbellek temizleme alanı ile gereksiz yer kaplayan dosyaları istediğiniz zaman tek tık ile temizleyebilirsiniz.
 • Sitenin genel tema ayarlarını ve modül alanlarını yönetmeniz için büyük bir bölüm bulunmaktadır böylelikle renk'ten tutun birçok alana direk hakim olarak sitenizi düzenleyebilirsiniz.
 • Yazılımlarımızı kendi sunucunuzadada barındırabilirsiniz. Bu konuda herhangi bir kısıtlamamız söz konusu değildir ancak sistemin stabil olarak çalısması ve sürekli bizim kontrolümüz altında olması için tavsiyemiz bizim sunucularımızda barındırılmasıdır. (Kampanya dahilinde bir süreliğine ücretsiz olarak hosting hizmeti sağlamaktayız.)
 • Ücretsiz olarak teknik destek sağlamaktayız.
 • Google Analytics ve Yandex Metrica izleme kodlarınızı ekleyebileceğiniz alanlar oluşturduk.
 • Google News ve Yandex News dostu olarak sistemi en temiz şekilde hazırladık.
Satın almak için öncelikle seçtiğiniz ürünün ücretini banka hesap numaraları bölümümüzdeki hesap numaralarımızdan birisine havale/eft olarak gönderiniz.

Ardından satın al butonuna tıklayarak gerekli formu doldurarak satın alma talebinizi bize iletiniz. İşlemlerin gecikmemesi için lütfen para gönderme işleminizi yaparken açıklama kısmına ad-soyad ve site alan adınızı www olmadan yazmayı unutmayınız.

Herhangi bir işlem aksaması durumunda 24/7 olarak bize WhatsApp numaramızdan veya Canlı Destek bölümümüzden ulaşarak'ta bilgi verebilirsiniz.

WDENews v5 Neuro haber yazılımında müthiş indirim fırsatları! Kampanya dahilinde haber sistemimiz bir süreliğine 999.00 TL yerine 499.00 TL. 

Kampanya dahilindeki tüm fırsatlar :

 1. Ücretsiz Cloud Hosting verilmektedir.
 2. 699 TL değerinde mobil sürümü kampanya içerisinde ücretsiz olarak entegre edilmektedir.
 3. Google ve Yandex News için uygun altyapı ve sitemap kurulumu ücretsiz olarak yapılmaktadır.
 4. Ajans haber paketi abonelikleri olan müşterilerimize ücretsiz olarak bot hizmeti sunmaktayız.( Aboneliği olmayan müşterilerimize otomatik haber botu kurmamaktayız. )
Hala karar veremediniz mi?
Bize numaranızı bırakın biz sizi arayalım