Anasayfa   /   Sık Sorulan Sorular

SIK SORULAN SORULAR | FAQ.

1. Yazılımınızı nasıl satın alabilirim?

Yazılımımıza sahip olmak için öncelikle bize iletişim formumuzdan, telefon numaralarımızdan ya da destek@wdedesign.com email adresimizden ulaşarak bilgi verebilirsiniz. Ardından banka hesap numaramıza gerekli ücreti yatırdıktan sonra yatırdıgınıza dair bilgi vermeniz ile kurulum yapılacaktır.

2. Yazılımı satın aldıktan sonra bir daha ücret ödeyecek miyim?

Yazılımımızı satın aldıktan sonra hiç bir şekilde bir daha lisanslama ücreti ödemeyeceksiniz. Ömür boyu lisans , sınırsız kullanımdır. Sadece mevcut özellikler dışında ekletmek isteyeceğiniz eklentiler için ek ücret ödeyebilirsiniz.

3. Kendi sunucumuzda kullanabilir miyiz?

Biz sadece yazılım satıyoruz. Haricindeki hosting,domain satışları yapmıyoruz. Bu yüzden kendi sunucunuzda kullanabilirsiniz.

4. Eklenti yapıyor musunuz?

Tabi ki, ek ücreti ile isteğinize uygun her yeni özelliği, eklentiyi yapıyoruz.

5. Ödeme yöntemleri nelerdir?

Şu an için sadece banka hesap numaramız ile ödeme alabiliyoruz (Havale/EFT). Onun haricinde kredi kartına taksit seçeneklerimiz malesef mevcut değildir.

6. Mobil desteği var mı?

WDENews v5 Neuro ve v4 HD versiyonlarımızda mobil sürümümüz mevcuttur. Haricindeki ürünlerimizde ek ücret ile mobil versiyon entegre edilmektedir.

7. İndirim yapıyor musunuz?

Çoklu yazılım satışlarında belirli oranda indirimler yapılmaktadır. Bunun haricinde bizi takipte kalarak bazı dönemlerde ki %25 oranındaki indirimlerden faydalanabilirsiniz.

8. Farklı tasarım yapıyor musunuz?

Elbette, hayalinizdeki tasarımı bize bildirin biz size , size özel bir arayüz yapalım. (Ek Ücretli)

9. Mevcut yazılımlar harici yazılım yapıyor musunuz?

Yeni yazılımlar üretiyoruz. Bunun için bizimle iletişim kurarak nasıl bir proje istediğinizi detaylı bir şekilde anlatabilir, teklif alabilirsiniz.

10. Yazılımın sorunsuz çalışması için sunucunun özellikleri nasıl olmalıdır?

Linux Hosting, Php 5.4.x , Ioncube 4.4.1 ve Üzeri, Allow Url Open On özelliklerini barındıran tüm hosting/sunucularda çalışmaktadır.

11. Ücretsiz destek veriyor musunuz?

Ücretsiz olarak 7/24 destek hizmeti vermekteyiz. (Mail, Tel, Skype, İletişim Formu)

12. Kodlama bilgim var yazılımı geliştirebilir miyim?

Yazılımımız şifrelidir ancak arayüz ve birçok kod kısmı şifresizdir. Bu yüzden kodlama bilginiz var ise gerekli yazılım programları ile sistemi daha da geliştirmenize olanak sağlamaktayız.

Hala karar veremediniz mi?
Bize numaranızı bırakın biz sizi arayalım