Müşteri Girişi WhatsApp No : (+90) 533 873 1023
SIK SORULAN SORULAR | FAQ

Yazılımımıza sahip olmak için öncelikle bize iletişim formumuzdan, telefon numaralarımızdan ya da destek@wdedesign.com email adresimizden ulaşarak bilgi verebilirsiniz. Ardından banka hesap numaramıza gerekli ücreti yatırdıktan sonra yatırdıgınıza dair bilgi vermeniz ile kurulum yapılacaktır.

Yazılımımızı satın aldıktan sonra hiç bir şekilde bir daha lisanslama ücreti ödemeyeceksiniz. Ömür boyu lisans , sınırsız kullanımdır. Sadece mevcut özellikler dışında ekletmek isteyeceğiniz eklentiler için ek ücret ödeyebilirsiniz.

Biz sadece yazılım satıyoruz. Haricindeki hosting,domain satışları yapmıyoruz. Bu yüzden kendi sunucunuzda kullanabilirsiniz.

Tabiki, ek ücreti ile isteğinize uygun her yeni özelliği, eklentiyi yapıyoruz.

Şu an için sadece banka hesap numaramız ile ödeme alabiliyoruz (Havale/EFT). Onun haricinde kredi kartına taksit seçeneklerimiz malesef mevcut değildir.

Şu an için sadece WDENews v4 HD haber yazılımımızda mobil desteğimiz vardır. Haricindeki diğer tüm yazılımlarımızda +ücret ile entegre edilmektedir.

Çoklu yazılım alışlarında belirli oranda indirimler yapılmaktadır.

Elbette, hayalinizdeki tasarımı bize bildirin biz size farklı bir tasarım ile size özel bir arayüz yapalım. (Ek Ücretli)

Yeni yazılımlar üretiyoruz. Bunun için bizimle iletişim kurarak nasıl bir proje istediğinizi detaylı bir şekilde anlatabilir, teklif alabilirsiniz.

Linux Hosting
Php 5.4.x
Ioncube 4.4.1 ve Üzeri
Allow Url Open On

Ücretsiz olarak 7/24 destek hizmeti vermekteyiz. (Mail, Tel, Skype, İletişim Formu)

Yazılımımız şifrelidir ancak arayüz ve birçok kod kısmı şifresizdir. Bu yüzden kodlama bilginiz var ise gerekli yazılım programları ile sistemi daha da geliştirmenize olanak sağlamaktayız.